2015 Banyo Duş Modelleri

Banyoların olmazsa olmazıdır duş kabinleri, duş yaparken etrafa suların sıçramaması ve ayrıca banyoların şık görünmesi için son yıllarda çok farklı modelleri kullanılmaya başlandı. 2015 banyo duş modelleri genellikle camın kullanılması ile çeşitlenmiş. Banyonun modeline göre seçilen duş teknelerinin üzerine çok değişik şekillerde eklenen duş modelleri kare, oval veya dikdörtgen olabiliyor. Bu sezon en çok şeffaf olanların yer aldığını görüyoruz en son trendlerde. Dışarıdan görünmek istemeyenler ise kabinin tam orta yerine değişik motifler de koydurabiliyorlar.

Banyo Duşakabin Fiyatları

Banyo Duşakabin Fiyatları

Evlerin şık ve gösterişli görünmelerinde banyolara çok fazla görev düşüyor, görenlerin hayranlık duyacağı banyolar tasarlamak için 2015 banyo duş modelleri çok işiniz yarayacaktır. Eskisi gibi plegsiglas olan duş kabinlerini kullananlar da var tabii ama bunlar oran olarak yerlerini cam kabinlere bırakmaya başladı. En son teknoloji kullanılarak üretilen duş kabinleri ile banyolar yaşam merkeziniz olmaya adaylar. Kullanışlı, rahat, konforlu ve bir o kadar da estetik banyolar tasarlamak artık sizin elinizde, seçiminizi kataloglar aracılığı ile yapabilirsiniz.

Kategori: Banyo modelleri

Benzer Konular

Banyo Dekorasyon Örnekleri

Banyo Dekorasyon Örnekleri

Herkes çok şık ve çok konforlu bir banyosu olmasını ister. Bu konuda önlerinde o kadar...

Klasik Banyo Fiyatları

Klasik Banyo Fiyatları

Banyoların hem çok şık ve hem de çok işlevsel olması sizin elinizde. Yepyeni tasarımların hayat...

Evlerin en özel yerleri banyolarıdır, her geçen yıl çok farklı ve çok mükemmel banyo modelleri...

Banyo Duş Modelleri

Banyo Duş Modelleri

Her ne kadar bir evde en çok kullanılan alanlar farklılık gösterse de kullanışlı bir banyo...

2015 Banyo Modelleri

2015 Banyo Modelleri

2015 Banyo Modellerini sizler için hazırlayarak hizmetlerimiz arasına bir yenisini daha ekleyerek ziyaretçilerimizin göz zevklerine...

Yukarı