Banyo dekorasyonu için değişik fikirler

Banyonuz da küçük değişiklikler yapmak istiyorsanız, öncelikle farklı fikirlere ihtiyaç duymalısınız. Gözünüze batan ve eskimiş görünen banyo dolaplarınızın rengini değiştirebilirsiniz. Bu şekilde harika bir görsellik kazandırabilirsiniz. Havlu sepeti, rengarenk küçük sabunlarla şık bir köşe hazırlayabilirsiniz. Banyonuz da aydınlatma için kullanılan ışıklandırmalardan faydalanabilirsiniz. Banyonuzun büyüklüğüne ve küçüklüğüne göre de farklılık yaratabilirsiniz. Fayanslarınız da eskimiş ise banyo dolapları ile yakın renkler de kullanabilirsiniz. Duvarlar da fayans yerine duvar kağıdı kullanarak daha modrn bir görünüm yaratabilirsiniz.
Banyonuzun canlı olması için farklı renkler kullanabilirsiniz. Bunun için çiçek desenli duvar kağıtları çok uygun olacaktır. Banyonuz da lavabo da çok önemlidir. Çiçek desenli veya çini işlemeli bir lavabo zenginlik ve canlılığın çizgilerini taşıyacaktır. Ayrıca hoş bir tepsinin içine küçük bir parfüm şişesi, çiçek ve kokulu mumlarla süsleyebilirsiniz. Bu değişim banyonuza harika bir tarz yaratacaktır. Banyonuzun duvarlarına asabileceğiniz çok şık dekoratif tablolarda hoş bir ambiyans yaratacaktır.

Kategori: Banyo modelleri

Benzer Konular

Banyo Dekorasyon Örnekleri

Banyo Dekorasyon Örnekleri

Herkes çok şık ve çok konforlu bir banyosu olmasını ister. Bu konuda önlerinde o kadar...

2015 Banyo Duş Modelleri

2015 Banyo Duş Modelleri

Banyoların olmazsa olmazıdır duş kabinleri, duş yaparken etrafa suların sıçramaması ve ayrıca banyoların şık görünmesi...

Klasik Banyo Fiyatları

Klasik Banyo Fiyatları

Banyoların hem çok şık ve hem de çok işlevsel olması sizin elinizde. Yepyeni tasarımların hayat...

Evlerin en özel yerleri banyolarıdır, her geçen yıl çok farklı ve çok mükemmel banyo modelleri...

Banyo Duş Modelleri

Banyo Duş Modelleri

Her ne kadar bir evde en çok kullanılan alanlar farklılık gösterse de kullanışlı bir banyo...

Yukarı