Banyolar için Akılcı Çözümler

İster yüzünüzü yıkayıp çıkın, ister uzun süren bir banyo keyfi yapın. Şu bir gerçek ki banyo evinizin en önemli bölümlerinden biridir.

Banyolarımızın kullanım amaçları nedeniyle giderek büyüse de küçük banyolar yer yer karşımıza çıkıyor. Banyonuzu daha kullanışlı hale getirmek istiyor ama yeterli alana sahip değilsiniz ya da değişiklik yapmanın zamanı geldi diye düşünüyorsanız, önerilerimizi biraz dikkate alın.

http://banyomodelleri.com/resimler/banyolariinak1lc1zmler.jpg

Tercih edeceğiniz aynalı bir dolap her zaman banyonuzu büyük gösterecektir. Püf noktası ise dolapların gömme olup ayna gibi görünmeleridir.

Duş alanında özellikle duş kabinindeki girinti ve çıkıntılar şampuan ve diğer kullanmış olduğunuz aksesuarlar için idealdir.

Kullanım alanı küçük banyolarda duvara monte edilebilen saklama sistemi kullana bilir ve böylece alanı rahatlatmış olursunuz.

Banyonuz dar bir alana sahip ise, radyatörünüzü yer kaplamayacak şekilde duvarın arkasına dik olarak veya lavabonun altına yatay olarak yerleştirebilirsiniz.

Benzer Konular

Banyoda yerleşim planı

Banyoda yerleşim planı

Banyo göz zevkinizi bozmayarak, huzursuzluk vermeyecek, aksine rahatlatacak düzende dizayn edilmelidir. Karışık ve huzur bozucu...

Banyo Mobilyasi

Banyo Mobilyasi

Farkli buyuklukteki banyolara uygun zengin urun yelpazesiyle her begeniye hitap eden Duravit banyo mobilyalari, tasarim...

Orka Banyo Mobilyaları

Orka Banyo Mobilyaları

Türkiye’nin lider markalarından olan orka banyo mobilyaları ve banyo dolabı, yeni tasarımlarıyla kullanıcılarının beğenisine sunuluyor.Farklı...

Kombi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kombi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kombi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Günümüzde kombi kullanımı hızla artmaktadır. Bu nedenle kombi alınırken dikkat...

Banyo aydınlatmasında yeni bir esinti

Banyo aydınlatmasında yeni bir esinti

Banyo aydınlatmasında yeni bir esinti Özcan Banyo Aydınlatma sistemleri çeşit çeşit her göze hitap edebilecek...

Yukarı