Colli Suit: Yeni Banyolar

Aslında tamda yaşanılabilinecek te diyebildiğimiz bu banyoları İtalaya’nlı ünlüdekorasyon tasarımcısı olan Colli’i piyasaya çıkartacak.Bildiğimiz banyolarda çok farklı olan bu tasarımlarda yaşanılabilinecek bir hava hakim.

colli suit

Yurt dışında getirmiş olduğu yeni nesil banyolar ile gerçektende aklımızdaki anlayışı Yılmazlar Bm Center değiştiriyor.Bahsettiğimiz bu yaşanılabilinecek olan banyolar tam anlamı ile süper.Çünkü bu banyolar yaşamımıza daha çok kolaylık,rahatlık gibi fonsiyonel özelliklerde katacak.Ayrıca bu banyolar kişiye özel bir ortamda oluşturabilme özelliğine sahip.Bu nedenlerden ötürü bahsetmiş olduğumuz Calli Suit banyoları mutlaka görmeniz gerekiyor.

suit örnekleri

Hoş ve estetiğin yanında rafine bir tasarıma sahip bu banyolar tamda bizler için banyo süremizi uzatmamıza yarayacak gibi.Bu banyolar ile küçük mutluluklar kazanmamız sağlancak.Ayrıca bu kadar özelliğe sahip banyolar daha çok duvr karolarında 23×75 ebatlarında dizayn ediliyor ve diğer ürünlerden daha farklı bir tasarıma sahip olduğu için estetik duruyor.

Colli Suit ipek ve doğal taş kumaşları gibi kendine has dokusu sayesinde farklı sanatsal formalrı biraraya getirerek ortaya farklı bir ürün çıkartabiliyor.

Kategori: Banyo modelleri

Benzer Konular

Banyo Dekorasyon Örnekleri

Banyo Dekorasyon Örnekleri

Herkes çok şık ve çok konforlu bir banyosu olmasını ister. Bu konuda önlerinde o kadar...

2015 Banyo Duş Modelleri

2015 Banyo Duş Modelleri

Banyoların olmazsa olmazıdır duş kabinleri, duş yaparken etrafa suların sıçramaması ve ayrıca banyoların şık görünmesi...

Klasik Banyo Fiyatları

Klasik Banyo Fiyatları

Banyoların hem çok şık ve hem de çok işlevsel olması sizin elinizde. Yepyeni tasarımların hayat...

Evlerin en özel yerleri banyolarıdır, her geçen yıl çok farklı ve çok mükemmel banyo modelleri...

Banyo Duş Modelleri

Banyo Duş Modelleri

Her ne kadar bir evde en çok kullanılan alanlar farklılık gösterse de kullanışlı bir banyo...

Yukarı