Duravit 2nd Floor Banyo

Geleneksel banyolardan kurtulma zamanı geldi. Duravit markasının tasarladığı 2nd Floor banyo serisi klasik banyo mobilyasından farklı bir tarz olarak evlere şıklığı yansıtmaya giden bir yol olarak 4 adet yepyeni mobilyaları sizlere sunuyor.

http://banyomodelleri.com/resimler/dormitc04m.jpg

Ünlü tasarımcılardan Michael Sieger private Heaven adındaki mimari çalışmasından esinlenerek ortaya çıkardığı Duravit 2nd Floor banyo serisi, organik görünümü ile birlikte rahatlığı ve huzuru ev içerisinde yaşamanızı amaçlamıştır.

http://banyomodelleri.com/resimler/img1869z.jpg

Farklı bir bakış açısı ile dizayn edilmiş olup, farklı deseneler ile renk uyumları içersinde adeta ahenk oluşturmuştur. Yıkama alanında duvara montajı gibi bir şey söz konusu değildir.

Duravit starck 3, Philippe Starck Duravit

Duvara 90 derecelik bir açı ile montajı yapılan yepyeni tezgahlı dolap ünitesi ; odadaki tarzı ve düzeni başka bir görüş açısıyla size yansıtmaktadır. Duravit banyo serisi 158 cm genişliğindeki dolap ünitesi ve 4 tane çekmecesi ile birlikte aydınlatılmış cam raflı bölmeleri bulunmaktadır.

http://banyomodelleri.com/resimler/m3456.jpg

Duravit Happy D, Duravit Blue Moon

Ayrıca bu ünite iki tane lavabo ile birlikte kullanılabilir. 2nd Floor banyo serisi üniteleriyle ahenk içerisinde olacak aynılarıda içerisinde bulundurmaktadır.

Beyaz tavanın üzerindeki panele monta edilerek, üst tarafından ayarlanabilen 1 – 2 ayna ile, dolap ünitesinin tam üstüne getirilecek şekilde konumlandırılabilir.

Yaşdığınız mekanları yenilemek, farklı görünüm ile birlikte perspektif tarzını tamen değiştirerek şıklığı yansıtmak isteyenler üzerinde yoğunlaşabilir.

Kategori: Banyo modelleri

Benzer Konular

Banyo Dekorasyon Örnekleri

Banyo Dekorasyon Örnekleri

Herkes çok şık ve çok konforlu bir banyosu olmasını ister. Bu konuda önlerinde o kadar...

2015 Banyo Duş Modelleri

2015 Banyo Duş Modelleri

Banyoların olmazsa olmazıdır duş kabinleri, duş yaparken etrafa suların sıçramaması ve ayrıca banyoların şık görünmesi...

Klasik Banyo Fiyatları

Klasik Banyo Fiyatları

Banyoların hem çok şık ve hem de çok işlevsel olması sizin elinizde. Yepyeni tasarımların hayat...

Evlerin en özel yerleri banyolarıdır, her geçen yıl çok farklı ve çok mükemmel banyo modelleri...

Banyo Duş Modelleri

Banyo Duş Modelleri

Her ne kadar bir evde en çok kullanılan alanlar farklılık gösterse de kullanışlı bir banyo...

Yukarı