Duravit Jakuzi Küvet ve Wellness Ürünleri

Küvet ve wellness ürünleri ile büyük bir popüleriteye ulaşan Duravit,ilk Havuz sistemleri Sundeck Havuz  ve Bluemoon Havuz’u satışa sundu.

Sundeck ve bluemoon havuzlar sadece banyoda değil evin diğer bölümlerinde de kullanılabiliyor.Venge ve kiraz panelli dış mekan modelleri terasa veya bahçeye monte edilebiliyor.Havuz,bir bahçe hortumuyla da doldurulabildiği için kalıcı bir su bağlantısı gerekmiyor.Özel kılıfları sayesinde yapraklardan ve tozlardan da korunabiliyor.

Havuz ,paslanmaz çelik jet ucu ile banyonuzu birinci sınıf bir spa merkezine çevirebilecek sisteme sahip.40 dan fazla bulunan jet ucu, güç masajından köpük banyosuna kadar uzanan seçenekler sunuyor.

Duravit Lavabo Küvet

Küvetlerin tabanına yerleştirilen 24 adet Durapearl jet sistemi hem büyük su kabarcıkları hem de rahatlatıcı yumuşak bir su masajı yapıyor.Aynı zaman da suyu ve havayı karıştırarak vücudu saran ve rahatlatan köpükleri üretiyor.Sistem,köpük banyosundan su masajına su geçirmez kontrol paneli yardımıyla geçiliyor.Bu sistem renkli LED ‘ler sayesinde atmosferik ışıklar ile istenilen ortamı kolayca sağlamanıza yardımcı oluyor.

Masajınızın tercihi ise tamamen size kalmış.GÜÇ sistemi omuz ve boyun kaslarınızın gevşemesine yardımcı oluyor.Dört geniş jet ucu;gergin kaslar için güçlü bir masaj uyguluyor.Küvetin kenarlarlarına yerleştirilen jet uçları,dört farklı kas grubuna yönelik çalışıyor ve masajın yoğunluğu ayarlanabiliyor.Ayrıca sırt ve ayak içinde masaj yapan on adet ekstra döner jet de mevcut.Havuzun diğer bir ayrıcalığı da günün stresini atmak ve dinlenmenin keyfini birlikte çıkarmak için yeterli iki kişilik alana sahip.

Duravit Bluemoon, Duravit Paiova, Duravit Happy D

Diğer sistemlerin aksine,bu havuzda ki su kullanıldıktan sonra boşaltılmayabiliyor.Küvet doldurulduğunda ve su istenilen sıcaklığa geldiğinde, suyun sıcaklığı sabitleniyor ve gün boyu kullanılabiliyor.Bunu küvetin özel yalıtımı ve suyun etrafından geçen entegre ısıtma sistemi sağlıyor.

Küvette duran su,kum veya toz gibi büyük parçaları temizleyen filtre ve dezenfekte için kullanılan ozon jeneratörü tafafından temizleniyor.Ozon sistemi spa teknisyenleri tarafından da onaylanan en etkili temizleme yöntemi.

Dezenfeksiyon devresi küvetin dışında olduğundan ozon suya geldiğinde oksijene dönüşmüş olur.Bunun için özel bir bakım gerekmez.Kullanıcının sadece küveti temiz tutmak için talimatlara uyması yeterlidir.Yine de en iyi seçenek küvete girmeden duş almak ve banyo tuzları kullanmamak.

Jochen Schmiddem tasarımı havuz Blue Moon, kare bir kasanın içerisinde bulunan yuvarlak bir küvet gibi görünüyor.EOOS tasarım grubuna ait havuz SUNDECK ise kendi başına bir ünite olarak yada duvara dayalı olarak da kullanılmasına olanak sağlayan dikdörtgen yapısı ile dikkat çekiyor.

Kategori: Banyo modelleri

Benzer Konular

Banyo Dekorasyon Örnekleri

Banyo Dekorasyon Örnekleri

Herkes çok şık ve çok konforlu bir banyosu olmasını ister. Bu konuda önlerinde o kadar...

2015 Banyo Duş Modelleri

2015 Banyo Duş Modelleri

Banyoların olmazsa olmazıdır duş kabinleri, duş yaparken etrafa suların sıçramaması ve ayrıca banyoların şık görünmesi...

Klasik Banyo Fiyatları

Klasik Banyo Fiyatları

Banyoların hem çok şık ve hem de çok işlevsel olması sizin elinizde. Yepyeni tasarımların hayat...

Evlerin en özel yerleri banyolarıdır, her geçen yıl çok farklı ve çok mükemmel banyo modelleri...

Banyo Duş Modelleri

Banyo Duş Modelleri

Her ne kadar bir evde en çok kullanılan alanlar farklılık gösterse de kullanışlı bir banyo...

Yukarı