Estetik Mutfaklar ve Banyolar

Mutfaklar ve banyolar; evin en iddialı köşeleri olmak için sürekli yeni tasarımlarla buluşturuluyor. Kaleplus ve Kaledekor’un çeşitli beğenileri yanıtlayabilecek zenginlikte tasarlanan koleksiyonu da bu anlamda oldukça güçlü modelleri bir araya getirmeyi başarmış.

Estetik Mutfaklar

Salonu tamamlayan mutfaklar

Kaleplus’ın Inula mutfak modeli; cesur ancak kibar, güçlü ama bir o kadar da zarif bir tasarım kurgusu benimseyerek; kendi alanını kendi yaratan ve bunu da evin en merkezi noktası olarak belirleyen bir sunum sergiliyor.

Yıllarca “uzak durulan” açık mutfak kavramını; çarpıcı bir estetik anlayışı ve şaşırtan bir ferahlık duygusu ile birlikte veren Inula, asıl iddiasını da bu noktada ortaya koyuyor ve en muhafazakar ev sahibine bile “beni salonunun içine al” demeyi başarıyor. Parlak lake ve bu parlaklığı daha da etkileyici kılan güneş turuncu, bordo, krem, açık gri, koyu gri, koyu mor renk seçenekleri; kulpsuz bas-aç mekanizmalı dolapları ile Inula, bir yandan mutfağın tüm fonksiyonlarını karşılarken, bir yandan da salonla bütünleşiyor.

Banyolarda asil çizgiler

Estetik Banyolar

Kaledekor’un banyo yaklaşımları da oldukça etkileyici çalışmaları bir araya getiriyor. Kullanışlı dolaplar ve modern çizgilerle sportif bir görüntü isteyenlere yönelik tasarlanan Oniks de bunlardan biri…

Amerikan ceviz kaplama gövde ve alüminyum çerçeveli siyah cam kapaklardan oluşan Oniks, ayna ve uyumlu lavabosuyla banyolarınız için şık bir seçenek sunuyor.

Markanın bir başka banyo alternatifi ise Aquamarine… Organik formları ile yumuşak bir estetik sunan Aquamarine banyo dolabı, beyaz parlak lake kapakları ve yüksek bordürlü çekmecesi ile okyanus esintisini yaşatıyor.

Su dalgasından esinlenerek tasarlanan dolap kapakları, akrilik organik formlu 120 cm tezgah lavabosu ile göz alıcı bir bütünlük sağlıyor.

Model ayrıca alttan gizli kulp, çekmece içi ve ayna arkası mavi led aydınlatması gibi detaylara da sahip…

Kaledekor’dan yepyeni bir proje:
Anahtar Teslim mutfak ve banyo

Banyo ya da mutfağınızı yaptırmak isterken bir sürü soru işaretine sahip olanlara çözüm üreten Kaledekor; yeni projesi Anahtar Teslim ile bu sıkıntılı süreci keyifli ve kolay hale getiriyor. “Nasıl bir seramik almalıyım? İyi bir ustayı nereden bulabilirim? Banyomda sorun çıktı. Usta mı hatalı, ürün mü sorunlu, sorunumu kim çözecek? Å�u ürünler banyomda nasıl durur? Kaliteli mutfak dolabını nasıl alırım? Usta gelmezse?” gibi sorunları artık Kaledekor çözüyor.

Sistemin başlaması için Kaledekor’dan beğendiğiniz mutfağı veya banyoyu seçmeniz yeterli… Markanın uzmanları sizinle görüşüp evinize gelerek ölçü alıyor. Beğendiğiniz model, mutfağınızın veya banyonuzun ölçülerine göre tasarım uygulaması yapılarak onayınıza sunuluyor. Ardından uygulamanın başlangıç ve bitiş tarihleri birlikte belirleniyor. Kaledekor ekibi projenizi söz verdiği tarihte uygulamaya başlayıp, söz verdiği tarihte bitiriyor ve size evinizi teslim ediyor.

Kategori: Banyo modelleri

Benzer Konular

Banyo Dekorasyon Örnekleri

Banyo Dekorasyon Örnekleri

Herkes çok şık ve çok konforlu bir banyosu olmasını ister. Bu konuda önlerinde o kadar...

2015 Banyo Duş Modelleri

2015 Banyo Duş Modelleri

Banyoların olmazsa olmazıdır duş kabinleri, duş yaparken etrafa suların sıçramaması ve ayrıca banyoların şık görünmesi...

Klasik Banyo Fiyatları

Klasik Banyo Fiyatları

Banyoların hem çok şık ve hem de çok işlevsel olması sizin elinizde. Yepyeni tasarımların hayat...

Evlerin en özel yerleri banyolarıdır, her geçen yıl çok farklı ve çok mükemmel banyo modelleri...

Banyo Duş Modelleri

Banyo Duş Modelleri

Her ne kadar bir evde en çok kullanılan alanlar farklılık gösterse de kullanışlı bir banyo...

Yukarı