Klasik Banyo Modelleri

Klasik banyolar söz konusu olduğunda akla hemen mermerin geliyor olması tesadüf değildir. Banyoların Osmanlıdan bu yana olan gelişimi içinde mermerden vazgeçilmediğini biliyoruz. Ama günümüzde kullanılan mermerlerin renkleri oldukça çeşitlendi ve Hilton tarzındaki banyolar hala kullanılarak klasik hale getirildi. Mermerin banyo olarak kullanılması ve altında da koyu renk ahşaptan dolapların bulunması ortaya klasik banyo modelleri içinde en çok kullanılanlarını çıkarıyor.

Banyolarda apliklerin kullanılıyor olması da klasikliğin sembolüdür, hafif loş bir ışık altında suyun rahatlığı ile dinlenmek ne kadar da keyif verici olur bir düşünsenize? Klasik banyo modelleri eğer banyonuz müsait büyüklükte ise saunasız olmaz diyebiliriz. Rustik tarzda hazırlanmış olan bir banyoya sauna çok yakışacaktır.

Gri ve siyah renklerin kombin edildiği klasik tarzdaki banyolara bayılmamak elde değil. Bu renkler her zaman kendilerine yer bulmayı başarmış kemik renkler olarak adlandırılmaktadır. Şık ayna ve gösterişli kapakları olan dolaplar bu banyoların tamamlayıcı unsurları olacaktır. Klasik banyo modelleri çeşit zenginliği içinde kataloglardan sizlere göz kırpıyor.

Kategori: Banyo modelleri

Benzer Konular

Banyo Dekorasyon Örnekleri

Banyo Dekorasyon Örnekleri

Herkes çok şık ve çok konforlu bir banyosu olmasını ister. Bu konuda önlerinde o kadar...

2015 Banyo Duş Modelleri

2015 Banyo Duş Modelleri

Banyoların olmazsa olmazıdır duş kabinleri, duş yaparken etrafa suların sıçramaması ve ayrıca banyoların şık görünmesi...

Klasik Banyo Fiyatları

Klasik Banyo Fiyatları

Banyoların hem çok şık ve hem de çok işlevsel olması sizin elinizde. Yepyeni tasarımların hayat...

Evlerin en özel yerleri banyolarıdır, her geçen yıl çok farklı ve çok mükemmel banyo modelleri...

Banyo Duş Modelleri

Banyo Duş Modelleri

Her ne kadar bir evde en çok kullanılan alanlar farklılık gösterse de kullanışlı bir banyo...

Yukarı