Orka Banyo Mobilyaları

Türkiye’nin lider markalarından olan orka banyo mobilyaları ve banyo dolabı, yeni tasarımlarıyla kullanıcılarının beğenisine sunuluyor.Farklı zevk ve ihtiyaçlara göre tasarlanan ürünlerin her biri Türkiye’nin doğal ve tarihi güzellikleriyle tanınan yörelerinin ismiyle anılıyor.

Afyon mermer tezgah ve seramik lavabo kullanılan modelin alt kısmı,dört çekmece ve iki kapaklı dolaptan oluşuyor.Üst kısım ise ayna yanında bir dolap ve ayna önünde bir raf bulunuyor.Bu ürünün iki çekmece ve bir dolaptan oluşan boy dolabı 175 cm uzunluğunda, 38 cm eninde ve 36 cm derinliğinde üretiliyor.

Amasra modelinin gövde ve kapakları masif ağaç ve mdf üzeri doğal kaplamadan oluşuyor. Maun, naturel kayın, kiraz ceviz, venge renk seçenekleri bulunuyor.

Cunda banyo mobilyası modelinde ise bir çok renk seçeneği bulunuyor.Kırmızı,parlak ve mat beyaz,fıstık yeşili,siyah ,gri renklerde, gövdesi mdf üzerine melamin kaplama olarak hazırlanan Cunda modelinde kapaklar mdf üzeri lake boya olarak üretiliyor.Tezgahında Afyon mermeri kullanılan modelin üst dolabında 4 mm’lik flotal ve sürgülü ayna bulunuyor. Dolaplar 120 cm ve 30 cm ebatlarında üretiliyor.

Sadece mat beyaz renkte üretilen avşa banyo mobilya modelinin gövdesi mdf üzeri melamin kaplama,kapakları ise mdf üzeri lake.Alt modül iki adet geniş, derin ve uzun çekmeceden oluşuyor.Modelde cam tezgah üzeri seramik lavabo kullanılıyor. Üst modülde ise sadece ayna bulunuyor.Takımı tamamlayan dolap üzeri cam tezgahın bulunduğu diğer modül ise ana modülden bağımsız olarak alt modülde iki kapaklı dolap ve çekmeceden oluşuyor.Tezgah üzeri cam lavabo kullanılıyor. Duvara monte edilen krom havlu askılığı üzerinde raf bulunuyor. En üstte ise iki kapaklı dolap banyo malzemelerini rahatça yerleştirme imkanı sağlıyor.

Orka Banyo Mobilyaları ve Banyo Dolabı

Kategori: Banyo modelleri

Benzer Konular

Banyo Dekorasyon Örnekleri

Banyo Dekorasyon Örnekleri

Herkes çok şık ve çok konforlu bir banyosu olmasını ister. Bu konuda önlerinde o kadar...

2015 Banyo Duş Modelleri

2015 Banyo Duş Modelleri

Banyoların olmazsa olmazıdır duş kabinleri, duş yaparken etrafa suların sıçramaması ve ayrıca banyoların şık görünmesi...

Klasik Banyo Fiyatları

Klasik Banyo Fiyatları

Banyoların hem çok şık ve hem de çok işlevsel olması sizin elinizde. Yepyeni tasarımların hayat...

Evlerin en özel yerleri banyolarıdır, her geçen yıl çok farklı ve çok mükemmel banyo modelleri...

Banyo Duş Modelleri

Banyo Duş Modelleri

Her ne kadar bir evde en çok kullanılan alanlar farklılık gösterse de kullanışlı bir banyo...

Yukarı