Villeroy & Boch Aveo Banyo

Villeroy & Boch Aveo Banyo; bir banyonun ihtiyacı olan tüm elemanları, birbirleri ile mükemmel bir uyum içinde birleştirebilen bir yapıda karşımıza çıkıyor.

http://banyomodelleri.com/resimler/54878516229391.jpg

Villeroy and Boch Aveo Banyo

Villeroy & Boch; Aveo banyo serisinin oval formlarında, kusursuz estetik arayışlarına yanıtlar üretiyor. Seri bu formunu; günlük yaşamın stresinden sıyrılarak, kabuğa çekilişi sembolize eden yumurtadan almış.

Bambu ve ceviz ile kombine edilen seri, banyosunda sıra dışı ve keyifli bir atmosfer yaratmak isteyenler için geliştirilmiş.

Beyazın yalın ve pürüzsüz çekiciliği, Aveo’nun tasarım çizgisi ile buluşarak, hem görkemli hem de minimal bir mekan oluşturmayı başarıyor. Hayatın başlangıcını sembolize eden yumurtanın enerjisini ve formlarını banyolara taşıyan Aveo, ergonominin banyolardaki yeni stili olarak karşımızı çıkıyor. Conran&Partners tarafından Villeroy & Boch için özel olarak tasarlanan model, bu oval formu görsel bir şölen olarak sunuyor.

Villeroy & Boch Metropolitan kategorisinde yer alan, purist ve kozmopolit bir yaklaşımla tasarlanan Aveo, günümüze kadar gelen klasik banyo anlayışına farklı bir bakış açısı getirmeyi hedefliyor. Hayattan zevk alanları banyolarında cesur kombinasyonlar yaratmaya çağıran Villeroy & Boch, bu tasarımı ile kusursuz estetik ve modern detayları tüm çizgilerine taşıyor. Banyodaki her bir ürün için farklı boyut ve tasarımları ile seçenek zenginliği sunan Aveo, bu özelliği ile evlerin daha öznel ve özel kılınmasına da yardımcı oluyor. Seride yer alan tüm banyo unsurları ile uyumlu kullanılabilecek havluluk, askılık, losyon tepsileri ve tuvalet seti gibi aksesuarlar da Villeroy & Boch ürün yelpazesinde yer alıyor.

Kategori: Banyo modelleri

Benzer Konular

Banyo Dekorasyon Örnekleri

Banyo Dekorasyon Örnekleri

Herkes çok şık ve çok konforlu bir banyosu olmasını ister. Bu konuda önlerinde o kadar...

2015 Banyo Duş Modelleri

2015 Banyo Duş Modelleri

Banyoların olmazsa olmazıdır duş kabinleri, duş yaparken etrafa suların sıçramaması ve ayrıca banyoların şık görünmesi...

Klasik Banyo Fiyatları

Klasik Banyo Fiyatları

Banyoların hem çok şık ve hem de çok işlevsel olması sizin elinizde. Yepyeni tasarımların hayat...

Evlerin en özel yerleri banyolarıdır, her geçen yıl çok farklı ve çok mükemmel banyo modelleri...

Banyo Duş Modelleri

Banyo Duş Modelleri

Her ne kadar bir evde en çok kullanılan alanlar farklılık gösterse de kullanışlı bir banyo...

Yukarı