Yeni Sezon Banyo Modelleri

Banyoların şıklığı ve estetik güzelliği bütün evin havasının bir anda değişmesine katkı sağlamaktadır. Geniş ve ferah bir kullanım alanı sağlamak isteyen herkesin öncelikle konsept belirlemesi gerekir. Bu tarz banyolarda işlevsellik çok önemlidir, geniş iç hacimli dolap ve çekmeceler çok işe yarayacaktır. Yeni sezon banyo modelleri çok şık lavabolarla bütünleşmektedir. Kolay kir tutmayan ve kirlendiği zaman da hemen temizlenebilen bu zarif ve harika görünümlü lavabolar banyonuza çok şey katacaktır.

Renk seçimi de banyolarda öne çıkan önemli bir unsurdur, banyo küçükse daha çok açık renk fayanslar ve dolaplar seçilmelidir. Büyük banyosu olanlar her zaman daha şanslıdırlar zira böyle bir zorunlulukları yoktur, koyu renkleri bile uygulayabilirler. Yeni sezon banyo modelleri doğal taşlarla zenginleşmiş bu sene.

Bazı taşlar duvarlara döşenirken aralarına başka renkte taşlarla süslemeler yapılmış ve ortaya muhteşem görüntüler çıkması sağlanmış. Yeni sezon banyo modelleri arasında duşa kabinlerde camın kullanıldığını sıklıkla görmekteyiz. Eskisi gibi plastik kabinler artık görülmemeye başlandı.

Kategori: Banyo modelleri

Benzer Konular

Banyo Dekorasyon Örnekleri

Banyo Dekorasyon Örnekleri

Herkes çok şık ve çok konforlu bir banyosu olmasını ister. Bu konuda önlerinde o kadar...

2015 Banyo Duş Modelleri

2015 Banyo Duş Modelleri

Banyoların olmazsa olmazıdır duş kabinleri, duş yaparken etrafa suların sıçramaması ve ayrıca banyoların şık görünmesi...

Klasik Banyo Fiyatları

Klasik Banyo Fiyatları

Banyoların hem çok şık ve hem de çok işlevsel olması sizin elinizde. Yepyeni tasarımların hayat...

Evlerin en özel yerleri banyolarıdır, her geçen yıl çok farklı ve çok mükemmel banyo modelleri...

Banyo Duş Modelleri

Banyo Duş Modelleri

Her ne kadar bir evde en çok kullanılan alanlar farklılık gösterse de kullanışlı bir banyo...

Yukarı